Helpdesk InfoMil

Portfolio

Helpdesk InfoMil

Opdrachtgever
InfoMil

InfoMil heeft zich tot doel gesteld de website te optimaliseren zodat een behoorlijk percentage van de vragen die op dit moment door de diverse helpdesks via de telefoon / mail worden beantwoord, direct via de site afgehandeld worden. Hiervoor is het project ‘helpdesk’ opgestart dat een aantal projectonderdelen kent:

  1. Optimalisatie content
  2. Realisatie helpdesk-zoekapplicatie
  3. Realisatie managementinfo-tool

De helpdeskapplicatie op de website van InfoMil heeft nadrukkelijk tot doel bezoekers het antwoord op hun vraag zoveel mogelijk via de website te laten stellen. De bezoeker kan een vrije zoekvraag ingeven. Vervolgens wordt de complete contentdatabase doorzocht en worden alle termen uit de zoekvraag op een specifieke manier gewogen. De thesaurus speelt hierbij een belangrijke rol. Mocht een bepaalde vraag niet via de helpdesk beantwoord kunnen worden, dan kan de bezoeker de vraag alsnog doorsturen naar de helpdesk. Het vragenformulier wordt dan vervolgens - ook weer op basis van thesaurustermen - doorgestuurd naar de juiste helpdesk.

De tool voor het vergaren van managementinformatie heeft tot doel veelgestelde vragen op te sporen en vervolgens de site maar ook de thesaurus uit te breiden met de gevraagde informatie en toegepaste terminologie.

helpdesk1.gif (20 Kb)
InfoProjects · Eslaan 2 · 1404EG Bussum · 035-697 06 84 · info@infoprojects.nl