Berenschot geeft visitekaartje af

Berenschot geeft visitekaartje af

Op 29 augustus 2008 heeft de nieuwe huisstijl van Berenschot een passend vervolg op het web gekregen met de lancering van de vernieuwde corporate website. Geheel in lijn met het nieuwe credo 'Show, don't tell' geeft Berenschot met de nieuwe site een opmerkelijk visitekaartje af.

Bij de bouw van de nieuwe site is goed gekeken naar de bezoekcijfers van de oude site. Berenschot is een zeer populaire werkgever waardoor veel mensen naar de site komen om te zoeken naar openstaande vacatures voor consultants. Deze zijn dan ook makkelijker dan voorheen te vinden in de nieuwe navigatiestructuur en bij de verschillende expertise gebieden.

De homepage biedt met behulp van interactieve visitekaartjes in Flash een modern overzicht van het complete dienstenaanbod van Berenschot. Die visitekaartjes kunnen tekstueel door de redactie van de site worden onderhouden in IPROX waarna deze teksten dan dynamisch op de kaartjes worden geplaatst.

Berenschot wilde met de nieuwe site ook de brede expertise van het adviesbureau beter ontsluiten. Voor tien expertisegebieden zijn daarom dossiers samengesteld die automatisch door IPROX worden gevuld met nieuws, vacatures, publicaties en diensten en producten op basis van trefwoorden die aan de verschillende informatiesoorten worden toegekend. Voor de redactie betekent dit een afname van de administratieve lasten en de mogelijkheid om zich meer en beter op de content van de site te richten.

InfoProjects · Eslaan 2 · 1404EG Bussum · 035-697 06 84 · info@infoprojects.nl